top of page

YAZ OKULU

Sevgili Veliler,


Yaz mevsimi yaklaşıyor ve çocuklarınızın tatillerine eğitici etkinliklerle değer katmanın zamanı geldi! Sımsıcak güneşin altında keyifli ve öğretici bir yaz deneyimi sunmak için sizleri en renkli ve dolu dolu "Yaz Okulu" programımıza davet ediyoruz.

Yaz Okulu, çocuklarınızın tatil döneminde harika bir zaman geçirmelerini sağlarken aynı zamanda eğitimlerine katkıda bulunacak bir ortam sunar. Sıradan bir tatilden çok daha fazlası olan bu programda çocuklar, eğlenceli etkinliklerle dolu bir deneyim yaşayacak ve aynı zamanda öğrenirken keyif alacaklar.

Programımız, her yaş grubuna yönelik çeşitli etkinlikler ve dersler içermektedir. Bilim, sanat, spor, drama, müzik gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış öğretmenlerle çalışarak çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmelerini ve geliştirmelerini sağlıyoruz. Yaratıcılıklarını ortaya çıkaracakları resim atölyeleri, el becerilerini geliştirecekleri el sanatları çalışmaları ve takım ruhunu pekiştirecekleri spor etkinlikleri gibi birçok farklı faaliyet sunuyoruz.

Yaz Okulu'nda çocuklarınızın sadece yeni beceriler öğrenmekle kalmayacağı, aynı zamanda yeni arkadaşlıklar edineceği bir ortam sağlıyoruz. Öğrencilerimiz, diğer öğrencilerle birlikte çalışacak, etkileşimde bulunacak ve takım oyunları oynayarak sosyal becerilerini geliştirecekler. Bu sayede, yeni arkadaşlıklar kuracakları ve unutulmaz anılar biriktirecekleri bir yaz geçirmelerini sağlıyoruz.

Yaz Okulu’nda sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler dışında Nar Tanesi Eğitim Kurumları olarak her güzel işi en mükemmel şekilde yapmaya odaklanmış, özgür düşünen, sağduyulu, insanlığa gerçek iyilik yolunda hizmet edecek, güzel ahlâklı ve hayırlı nesiller yetiştirmek için çıktığımız bu yolda sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerden aldığımız güç ve heyecanla çok büyük  atılımlar yaparak  eğitim  ve  öğretim faaliyetlerimize devam ediyoruz.

meyve ve sebzeler

Yaz Okulumuzdan Kareler

bottom of page